• 1. Sınıf Kitaplarımızİlk Okul Yolculuğu Seti - Problem Yolculuğu - Tüm Dersler Kitabı - (Mini) İlk Okul Yolculuğu Seti

1. Sınıf Kitaplarımız Okuma Yazma Yolculuğu Seti , İlkokul Yolculuğu Seti (2. Dönem), İlkokul Yolculuğu Mini Seti ve Tüm Derslere Yolculuk Kitabımızdan oluşmaktadır.  

Setimizin içerisinde bulunan tüm kitapların akıllı tahta yazılımlarını www.e-ucgen.com veya www.ucgenyayincilik.com İnternet sitemizin “İndirilebilir İçerikler” bölümünden indirebilirsiniz. Kitaplarımızdaki tüm soru ve etkinlikleri parça parça veya tam sayfa olarak akıllı tahtada görüntüleyebilir, ayrıca akıllı tahtada tek bir butona basarak çözümlerini görebilirsiniz.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Öğretmen Seti

Öğretmen Setimiz, Öğretmen materyalleri ve Okuma Yazma Yolculuğu Setinden oluşmaktadır.

Okuma Yazma Yolculuğu Seti

3 farklı ders kitabından, alıştırmalar yapabileceğin yardımcı etkinlik defterlerinden ve hikaye kitaplarından oluşmaktadır.

(2.Dönem) İlkokul Yolculuğu Seti

Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi kitaplarından ve her ders için ayrı hazırlanan, üçer sınavdan oluşan Sınav Eklerinden oluşmaktadır.

İlkokul Yolculuğu Mini Seti

Türkçe, Matematik, Akıl Oyunları Yolculuğu ve Kangurunun Yeşil Rengi Hikaye Kitabından oluşan Mini Set

Tüm Derslere Yolculuk

İlkokul temel derslerini kapsamaktadır ve her derse ait konuları, konu ve kazanım bazlı değerlendirerek öğrencilerin derslerdeki başarı ve seviyelerinin belirlenmesi için faydalı bir kaynaktır.

Başarıya Yolculuk (Yaprak Test)

1. Sınıf Başaraya Yolculuk Yaprak Testleri ile Başarıya giden Yolculuğunda daha emin adımlarla ilerleyeceksin! Kitabımız çek-kopar olarak hazırlanmıştır.