• 2.Sınıf Kitaplarımızİlk Okul Yolculuğu Seti - Problem Yolculuğu - Tüm Dersler Kitabı - (Mini) İlk Okul Yolculuğu Seti

2. Sınıf Kitaplarımız İlkokul Yolculuğu Seti, İlkokul Yolculuğu Mini Seti, Problem Yolculuğu Kitabı ve Tüm Derslere Yolculuk Kitabımızdan oluşmaktadır.  

Setimizin içerisinde bulunan tüm kitapların akıllı tahta yazılımlarını www.e-ucgen.com veya www.ucgenyayincilik.com İnternet sitemizin “İndirilebilir İçerikler” bölümünden indirebilirsiniz. Kitaplarımızdaki tüm soru ve etkinlikleri parça parça veya tam sayfa olarak akıllı tahtada görüntüleyebilir, ayrıca akıllı tahtada tek bir butona basarak çözümlerini görebilirsiniz.

Image
Image
Image

İlkokul Yolculuğu Seti

2. Sınıf İlkokul Yolculuğu Setimiz Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi kitaplarından ve her ders için ayrı hazırlanan, altışar sınavdan oluşan Sınav Eklerinden oluşmaktadır.

İlkokul Yolculuğu Mini Seti

Türkçe, Matematik, Akıl Oyunları Yolculuğu ve Kayıp Bilyeler Hikaye Kitabından oluşan Mini Set

Problemlerle Matematik

Problem çözmek, doğru karar verme, sebep-sonuç ilişkisi kurma ve doğru kararlar verme alışkanlıklarını kazandırır. Problem Yolculuğu kitabımız bu alışkanlıkların kazandırılmasını hedefleyerek sizlere yardımcı olması için hazırlanmıştır.
Image
Image
Image

Tüm Derslere Yolculuk

İlkokul temel derslerini kapsamaktadır ve her derse ait konuları, konu ve kazanım bazlı değerlendirerek öğrencilerin derslerdeki başarı ve seviyelerinin belirlenmesi için faydalı bir kaynaktır.

Hafta Sonu Yolculuğu

Ünitelendirilmiş yıllık plana göre Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi derslerini kapsamaktadır.

Başarıya Yolculuk (Yaprak Test)

2. Sınıf Başaraya Yolculuk Yaprak Testleri ile Başarıya giden Yolculuğunda daha emin adımlarla ilerleyeceksin! Kitabımız çek-kopar olarak hazırlanmıştır.
Image
Image
Image

Türkçe Okuma Anlama

Türkçe Okuma Anlama kitaplarımızda her hafta bir metin, görsel yorumlara, paragraf yorumlama, anlama yorumlama, dil bilgisi çalışmları, farklı metin türleri, dinleme metinleri ve paragraf testleri sizleri beklyor!

Ara Tatil Yolculuğu

Tatil Yolculuğu Seti

Ara tatilde 1. Dönem Konularını pekiştirebileceği, Tatil Yolculuğu Kitabı, Deneme Sınavı Kitabı, Hikaye Kitabı ve Karne Kılıfından oluşmaktadır.